Byliśmy

Do tej pory odwiedziliśmy

27
Wypraw
172
Uczestników
1701
Godzin coachingu
92520
Przebytych kilometrów

Laos-Tajlandia-Tao

02 LIS 2019 – 13 LIST 2019

Najpiękniejsze wodospady, trekking do górskich plemion, piękno natury, jaskinie, rejs Mekongiem, atmosfera buddyjskich świątyń, uśmiech i życzliwość Mnichów, przepyszne jedzenie, masaże oraz niezwykła przygoda bowiem Laos i Tajlandia to kwintesencja prawdziwej Azji!

Coaching na Maderze

08 MAR 2016 – 15 MAR 2016

„Madera oczarowała mnie. To jest wyspa nieustającej wiosny. Cudowne ogrody, zjawiskowo przyroda a to wszystko w atmosferze głębokiej pracy nad sobą. Mocne doświadczenie. Nie było dnia, żeby czegoś na swój temat nie odkryła. Były wzruszenia i emocje, które zapamiętam na zawsze. Gry coachingowe Bennewicza to cud, odkryłam dzięki nim swój potencjał”.

Coaching na Krecie

04 PAŹ 2015 – 11 PAŹ 2015

„Na Krecie byłam pierwszy raz. Sądziłam, że to miejsce oblegane przez turystów, jednakże w czasie wyprawy z Bennewiczem poznałam Kretę dziką i niedostępną, lecz przede wszystkim poznałam siebie samą”.

Coaching w Indiach

28 GRU 2014 – 13 STY 2015

„Przemierzyliśmy Indie wzdłuż i wszerz śladami Buddy. Mogliśmy postawić stopy w miejscach, gdzie chodził i nauczał Budda a potem kolejne pokolenia mnichów. To była podróż życia”.

Coaching na Krecie

05 PAŹ 2014 – 12 PAŹ 2014

„Kreta zawsze mnie zaskakuje. Znam te wyspę, jednakże nigdy nie odsłania wszystkich swoich tajemnic, grot i zatoczek. Tym razem zauroczyły mnie zagubione z w górach klasztory, w których pozwolono nam wykonywać ćwiczenia coachingowe”.

Coaching na Maderze

14 MAR 2014 – 21 MAR 2014

„Maderę znam jak rodzinne miasteczko. To niewielka wyspa, która jak w kropli wody mieści w sobie tysiąc krain i setki różnorodności od tundry po baseny lawowe. Zjawiskowe miejsce pełne dzikich kanionów i spadzistych klifów, bananowych gajów i rybackich wiosek przylepionych do skał”.

Coaching na Jamajce

07 LUT 2014 – 23 LUT 2014

„Poznaliśmy Jamajkę na wyprawie z Maciejem Bennewiczem jakiej nie widują turyści. Rybacka wioska z dala od kurortów, zjawiskowe Góry Błękitne, małe ekologiczne plantacje kawy, dom Boba Marleya, bar na środku oceanu – miejsca, które na zawsze zostały w moim sercu”.

Coaching na Krecie

2013

„To w czasie tego wyjazdu po raz pierwszy wykorzystywałem gry coachingowe własnego pomysłu: Sto map do celu i KryZysk – zmień kryzys w zysk. Od tamtego, pamiętnego wyjazdu, na Kretę towarzyszyły mi w każdej wyprawie. Do dziś sprzedaliśmy kilka tysięcy egzemplarzy obu gier. Zmieniają życie na lepsze”.

Byliśmy również